Humble Indie Bundle'dan 2011'e Harika Veda

2011 bitmek üzereyken yeni bir Humble Indie Bundle daha bizlerle. Bugün duyurusu yapılan Humble Indie Bundle 4 şu ana kadar ki en büyük paket.
Bu büyük paket, yedi adet harika, çok platformlu ve DRM'siz oyunu yeni yıl hediyesi olarak bizlere sunuyor. Bölümlerini geçerken parmaklarınızı ve zihninizi epey bir meşgul edecek oyunları merak ediyorsanız liste şu şekilde: Super Meat Boy, Shank, Jamestown, Bit.Trip Runner ve NightSky. Bunların dışında ortalamanın üzerinde ödeme yaparsanız Gratuitous Space Battles ve Cave Story+ oyunlarını da alabilirsiniz.

Bu oyunları ayrı ayrı almaya kalkıştığınızda size yaklaşık 100 dolara mal olacak ama her Humble Indie Bundle'da olduğu gibi bu pakette de fiyatı siz belirliyorsunuz. Ne kadar cömert olacağınız yalnızca size kalmış. Verdiğiniz parayı da isteğinize göre oyun geliştiricileriyle Amerikan Kızılhaçı ve Child’s Play gibi yardım kuruluşları arasında bölüştürebilirsiniz.

İki hafta devam edecek olan bu kampanyayı kaçırmamak için hemen Humble Indie Bundle'ın sitesine doğru yola çıkmanızı tavsiye ederim.

The Humble Indie Bundle 4 hakkında diğer Türkçe kaynaklar için de aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:
Pakete dahil olan oyunlarla ilgili incelemelerden bazıları da aşağıda, bunlar bir bakıma kendim için okuma listesidir, Google'da karşıma çıkan ilk düzgün sonuçlar arasından:
Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

DONKEY.BAS

Dinozorus

Rakı şiş kebap çok güzel yine gelecek ben